Pokud máte na účtu 50 000 dolarů měsíčně, můžete se stát hrdým nájemníkem v domě herečky Jordany Brewsterové, kterou můžete znát například z filmů Rychle a zběsile. A jestli přihodíte dalších 10 000 dolarů měsíčně, zůstane dům i zařízen.

Stručný souhrn z článku:

  • Americká herečka Jordana Brewsterová nabízí k pronájmu svůj luxusní dům v Los Angeles s 6 ložnicemi a 7 koupelnami.
  • Dům disponuje venkovním bazénem, vinným sklípkem, obývacím pokojem plným knih a je v prestižní oblasti Mandeville Canyon.
  • Interiér zahrnuje designové prvky jako krb, prosklenou stěnu, dřevěné podlahy a šikmé stropy v hlavním apartmá.

Tento souhrn byl vytvořen pomocí AI a je kontrolován redakcí.

Dům bude milovat každý knihomol

Zdroj: Youtube

Hereččin dům vás může kromě svých 6 ložnic a 7 koupelen potěšit také velkým venkovním bazénem, vinným sklípkem, ale i útulným obývacím pokojem plným knih.

Dům byl postaven v roce 2016, nachází se v oblíbené oblasti Mandeville Canyon. Odsud je to jen kousek do dalších oblíbených atrakcí v LA.

Dům je hezký zvenku i zevnitř

Nemovitost zdobí veranda s bílými sloupy, ale také jasně modrými okenicemi a dokonale upraveným trávníkem.

Poté, co vejdete do domu, se ocitnete ve velkém foyer, které plynule přechází do obývacího pokoje s jídelnou. V obývacím pokoji jsou vestavěné police, designové osvětlení, ale také spousta míst, kam se můžete usadit.

Nechybí ani krb, prosklená stěna či dřevěné podlahy se vzorem rybí kosti. Středobodem jídelny je kuchyňský ostrůvek, nechybí ani skrytá lednice a modrá kachlová kamna. K dispozici je hostům také velký jídelní prostor. Hlavní apartmá zdobí šikmý strop, posezení s krbem, ale i francouzské dveře, jimiž lze projít ven. Je zde i prostorná šatna.

Zdroj: lipstickalley.com, greenwichtime.com