Tato rezidence, kterou Theron zakoupila před téměř dvěma desetiletími, nabízí pohodlí a luxus na vrcholu kopce s úchvatnými výhledy a moderním vybavením.

Charlize Theron, známá herečka a držitelka Oscara, se opět stává středem pozornosti realitního trhu. Tentokrát se rozhodla prodat svůj luxusní dům v Hollywood Hills za impozantních 3,8 milionu dolarů. Tato nemovitost, kterou Theron zakoupila před téměř 20 lety, je nejen důkazem jejího úspěchu v showbyznysu, ale také svědectvím o jejím vytříbeném vkusu a životním stylu.

Zdroj: Youtube

Životní styl plný luxusu

Hereččina rezidence, nacházející se na vrcholu kopce v oblasti Hollywood Hills, není jen obyčejným domem. Je to útočiště plné pohodlí, elegance a luxusu. S třemi ložnicemi a 3,5 koupelnami nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a relaxaci. Moderní vybavení, včetně vysoce kvalitních spotřebičů a prvotřídních materiálů, dodává domu jedinečný šarm a exkluzivitu.

Historie a osobní příběh

Tento dům není jen dalším pozemkem na trhu. Je to místo, které má historii a osobní příběh spojený s Charlize Theron. Koupila jej před téměř dvěma desetiletími, krátce poté, co získala prestižní cenu Oscara za svou úžasnou hereckou práci ve filmu „Monster“. Od té doby zažila její kariéra mnoho úspěchů a změn, a tento dům byl svědkem mnoha z nich.

Úchvatné výhledy a pohodlí

Jedním z nejvíce lákavých prvků této nemovitosti jsou úchvatné výhledy na město, které můžete obdivovat z každé místnosti. Dům je umístěn na vrcholu kopce, což poskytuje neuvěřitelný pocit soukromí a klidu. Venkovní terasa s bazénem ve stylu laguny a posezením pod širým nebem je ideálním místem k relaxaci a odpočinku po náročném dni.

Zdroj: robbreport.com, dailymail.co.uk, realtor.com

Související články