Známé celebrity Lori Loughlin a Mossimo Giannulli vstoupili na realitní trh se svým pozoruhodným domem v exkluzivní čtvrti Hidden Hills v Los Angeles. Prozkoumejte tuto nemovitost, kde se spojuje moderní luxus s rustikálním kouzlem, a podívejte se na to, co všechno tento dům nabízí za 17,5 milionu dolarů.

Moderní farmářský styl, kde nechybí luxus

Rezidence, která se nachází v jedné z nejexkluzivnějších částí slavných Hidden Hills, představuje moderní farmářský styl v celé své kráse. S rozlohou 11 800 čtverečních stop tato nemovitost spojuje moderní luxus s rustikálním kouzlem. Javorové podlahy, vysoké stropy a neutrální paleta barev vytváří elegantní a pohodlné prostředí, na které je radost pohledět.

Podívejte se na další dům, který už slavný pár prodával:

Zdroj: Youtube

Prostory pro život a odpočinek

Velkolepé obytné prostory zahrnují formální obývací pokoj, jídelnu a rodinný pokoj, kde si můžete užívat pohodlí s rodinou a přáteli. Kuchyně je vybavena mramorovými linkami, špičkovými spotřebiči a skříněmi z bílého dubu. Takže je to ideální místo k vaření a trávení času s rodinou.

Luxusní vybavení a venkovní prostory

V hlavním apartmá najdete krb, dvě vany a nádherný výhled na hory. Kromě toho nemovitost disponuje tělocvičnou, domácím kinem, vinným sklípkem, bazénem, ​​ohništěm a krytým jídelním prostorem vhodným ke grilování. Na pozemku o rozloze 1,5 akru najdete také bazén, hřiště na bocciu, ohniště, gril a krytý jídelní prostor, který vás přivede do světa venkovního luxusu.

Kontroverzní minulost a aktuální situace

Lori Loughlin je známá zejména svou rolí tety Becky v televizním sitcomu „Full House“ a jeho pokračování „Fuller House“. Ačkoli se stala populární díky své herecké kariéře, byla zapletena i do skandálu s přijímacím řízením na vysokou školu.

Společně s manželem Mossimem Giannullim se přiznala k obvinění ze spiknutí a oba strávili i čas ve vězení.

Zdroj: profimedia.cz, idnes.cz, realtor.com

Související články