Tento luxusní dům se může pochlubit skvělým vybavením jako třeba bazénem s plaveckou částí, barem z tmavého ořechu, vinárnou, výtahem, velkým akváriem či dvěma lodními výtahy. Pozemek je obklopen dlouhou mořskou stěnou, která poskytuje soukromí a bezpečí.

Po plavání rovnou do vlastního baru

Podívejte se na další z hereččiných domů:

Zdroj: Youtube

Jednou z nejvýraznějších vlastností této nemovitosti je velký vyhřívaný bazén, kde nechybí ani bar a vířivka. Tento prostor je ideální pro relaxaci i společenské akce. Tmavý ořechový bar dodává celému prostoru elegantní vzhled a je skvělým místem pro večerní posezení s přáteli.

Vinárna a akvárium na dosah

V domě najdete i vinárnu na 520 lahví, což ocení každý milovník kvalitního vína. Pro milovníky mořského života je zde připraveno akvárium o objemu 330 galonů vody, které přináší kousek oceánu přímo do obývacího pokoje.

Špičkové vybavení je samozřejmostí

Kuchyň šéfkuchaře je vybavena nejmodernějšími spotřebiči a poskytuje dostatek prostoru pro přípravu jakýchkoliv pokrmů. Nemovitost má také domácí posilovnu a hernu, což poskytuje široké možnosti pro volnočasové aktivity. Výtah zajišťuje snadný přístup do všech částí domu, ať už se jedná o obytné místnosti, nebo vinárnu.

Dům stojí na příjemném místě

Sídlo se nachází na velkém pozemku přibližně 30 minut od Key West, což herečce poskytuje potřebné soukromí během jejích dnů volna. Z domu je přístup k lodní rampě a dvěma lodním výtahům, což umožňuje snadný vstup do vody a využívání mořských aktivit. Pozemek je obklopen dlouhou mořskou stěnou, která poskytuje další kus bezpečí a klidu.

Sydney Sweeney není jen majitelkou několika nemovitostí, ale její nákupy jsou často spojené s osobními příběhy a emocemi. V roce 2022 koupila rodinné dědictví, dům, který patřil její prababičce. Tato investice ukazuje, že Sweeney si cení nejen luxusu, ale také rodinné historie a vzpomínek.

Související články