Jeff Conine, který byl inauguračním členem týmu Florida Marlins a dvakrát se stal vítězem Světové série, vlastní tento dům již téměř tři desetiletí. Během této doby dům prošel řadou vylepšení a modernizací, což z něj činí ideální rodinné bydlení i místo pro společenské události.

Prostorné a luxusní bydlení

Dům o rozloze přibližně 8 300 čtverečních stop (přibližně 770 m2) nabízí pět ložnic, šest kompletních koupelen a tři poloviční koupelny. Primární apartmá v prvním patře zahrnuje prostornou koupelnu se sprchovým koutem, vířivkou a dvojitými šatnami, stejně jako soukromou prádelnu a vanu. Kancelář v domě, která má velká okna s výhledem na bazén a golfové hřiště, je přístupná z hlavní obytné části i z apartmá.

Podívejte se, jak zařídit bydlení, aby vypadalo luxusně:

Zdroj: Youtube

Moderní kuchyně a bonusové pokoje

Kuchyně byla nedávno zrekonstruována a vybavena skříňkami z tygrovaného dřeva, křemennými pracovními deskami a spotřebiči Miele. Dům také nabízí několik bonusových pokojů, včetně loftu s hernou, domácího kina se 123palcovou projekční plochou, vinotéky s řízenou teplotou, místnosti na jógu a tělocvičny s vanou, saunou a balkonem.

Luxusní venkovní prostory

Venkovní prostory tohoto domu jsou navrženy pro maximální relaxaci a zábavu. Vyhřívaný bazén a lázně, prostorná terasa s několika místy k sezení, hřiště na poloviční basketbal a jamkoviště jsou jen některé z atraktivních prvků. Celá zahrada je profesionálně upravená a
oplocená, což zajišťuje naprosté soukromí.

Ideální lokalita

Weston Hills Country Club, kde se dům nachází, je prestižní komunitou s vynikajícím občanským vybavením, včetně golfových hřišť, tenisových kurtů a exkluzivního klubu. Tato lokalita nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a snadného přístupu k městským centrům, školám a dalším službám.

Další vybavení a technické detaily

Domácí kino je vybaveno 123palcovým projektorem Sony 4K, zvukotěsnými stěnami a prostorovým zvukem, což zaručuje nezapomenutelný zážitek při sledování filmů a seriálů. Vinotéka s řízenou teplotou pojme až 450 lahví, což potěší každého milovníka vína a poskytne ideální podmínky pro skladování i těch nejvzácnějších sběratelských kousků.

Dům je vybaven moderními technologiemi včetně obrovského akvária se slanou vodou, nechybí ani garáže pro tři auta s nabíjecí stanicí pro elektromobily. Vnitřní bar s výhledem na bazén přidává na komfortu a eleganci.

Zdroj: priceypads.com, mansionglobal.com

Související články