Přelet pivních píp pod Kunětickou horou

Oblíbené Království perníku v sobotu 22. června ovládnou minipivovary. Pro děti zde bude připraven zábavný program a pro dospělé ochutnávka různých druhů piva od malých a rodinných českých výrobců. Chybět nebude ani pestrá nabídka občerstvení.

Podrobnosti a přehled zúčastněných pivovarů najdete na www.preletpivnichpip.cz

Prague Ice Cream Festival na Výstavišti v Holešovicích

Na největší festival zmrzliny ve střední Evropě můžete zavítat během celého víkendu 22.-23. června. V sobotu i v neděli na vás budou na Výstavišti v Holešovicích čekat desítky stánků se všemi druhy zmrzliny, které si jen umíte představit. Ochutnat můžete italské gelato, ice roll, sorbety, točené, jogurtové, veganské i bio zmrzliny, chybět nebudou ani nanuky od českých a zahraničních značek. Součástí akce je i doprovodný program.

Více informací se dozvíte na pragueicecreamfestival.cz

Slavnosti v Čáslavi

Letošní ročník Čáslavských slavností budou provázet oslavy 600. výročí od úmrtí Jan Žižky z Trocnova. Kromě bohaté nabídky gastronomických specialit se v sobotu 22. 6. můžete těšit na dobový průvod, ukázky vojenské techniky, šermířská vystoupení, historické hry, ukázky řemesel, sokolnictví i divadelní představení.

Vše důležité najdete na https://www.infocaslav.cz/udalosti/caslavske-slavnosti-2024/

Street food na Smíchovské náplavce

Pohodovou sobotu na břehu Vltavy si můžete užít během festivalu Street food na Smíchovské náplavce, kde na vás budou čekat stánky se specialitami z celého světa. Ochutnat můžete poctivé burgery, grilované maso, ryby i exotické speciality mezinárodní kuchyně.

Více se dozvíte na foodevent.cz

Prima Fresh festival v Pardubicích

Na dostihovém závodišti v Pardubicích se bude 22. a 23. června oslavovat dobré jídlo. Během populárního Prima FRESH festivalu se představí české restaurace, bistra, kavárny, vinařství i pivovary. Těšit se můžete i na známé tváře – například šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha nebo cukrářku Mirku van Gils. Součástí akce je i doprovodný program, workshopy, soutěže, aktivity pro děti a hudba.

Zdroj: Youtube

Související články

Podrobnosti o programu se dozvíte na freshfestival.cz