Guláš Fest a Dětský den ve Skočicích u Přeštic

V sobotu a v neděli 15. a 16. června se bude ve Skočicích u Přeštic konat 2. ročník hudebně-kulinářského festivalu, který nabídne program pro dospělé i děti. Těšit se můžete na koncerty, soutěž ve vaření kotlíkového guláše, občerstvení a zábavné aktivity pro nejmenší. Akce se koná v areálu koupaliště.

Více informací o programu a ceně vstupného se dozvíte na /www.prestice-mesto.cz

Všechny chutě světa v Dobřichovicích

Tradiční dobřichovický festival už po dvanácté představí kuchyně z celého světa, letos ho obohatí svým vystoupením i jazzový trumpetista Laco Deczi. Ochutnat můžete speciality z Indonésie, Tunisu, Kavkazu, Indie, Ameriky i Afriky. Chybět nebude pestrá nabídka vín z Evropy i ze zámoří.

Mimo to zde můžete nakoupit i produkty lokálních výrobců keramiky, módy, svíček nebo šperků. Na akci jsou vítání i pejsci, pro které zde bude připraven speciální koutek.

Podrobnosti najdete na foodevent.cz

Festival létajících a malých pivovarů v Praze

Víte, co je létající pivovar? Tento termín používají výrobci piv, kteří nemají stálé místo výroby a vaří právě tam, kde je prostor. Jejich svoboda a nezávislost se odráží i v chuti piv, která jsou originální a nápaditá. Ochutnat je můžete na přehlídce malých a létajících pivovarů, která se uskuteční 15. a 16. června před klubem Cross v Praze 7.

Další informace se dozvíte na stránkách klubu www.crossfestival.cz

Slavnosti růžového vína v Třebíči

Tyršovy sady v Třebíči ovládne v sobotu 15. června růžové víno z českých i moravských vinic. Čeká vás nejen degustace prémiového rosé, ale i ochutnávka gastronomických specialit, živá hudba a pestrý program pro dospělé i děti. Zajímá vás, jak festival probíhá? Podívejte se na video:

Zdroj: Youtube

Všechny potřebné informace najdete na www.slavnostiruzovehovina.cz

Související články