Dům, který Joel zakoupil v roce 2015 za 22,1 milionu dolarů, byl poprvé uveden na trh v roce 2018 za 31,9 milionu dolarů. I přes různé pokusy o prodej se však žádný kupující nenašel.

V roce 2022 se dům na trhu objevil znovu, tentokrát dokonce za 64,9 milionu dolarů, ale ani to nepřilákalo žádného zájemce. Nyní to vypadá, že Joel doufá, že snížení ceny na 54,9 milionu dolarů konečně přiláká kupce.

Podívejte se na další zpěvákův dům:

Zdroj: Youtube

Luxus a elegance středomořského stylu

Dům, postavený ve středomořském stylu v roce 2010, poskytuje celkem 9 ložnic a 11 koupelen. Vnitřní vybavení zahrnuje masivní křišťálový lustr, divadlo, vinný sklep s řízenou teplotou a klimatizovanou garáž pro 12 aut. Součástí areálu je také dům pro hosty a další luxusní vybavení.

Opakované pokusy o prodej

Joel se již několikrát pokusil tuto nemovitost prodat, ale bez úspěchu. Po několika změnách v ceně se nyní zdá, že je připraven přijmout sníženou cenu a uzavřít dohodu s potenciálním kupcem. Najde se nějaký?

Billyho očekávání a reakce veřejnosti

Veřejnost je zvědavá, zda se tentokrát Joelovi podaří najít kupce za sníženou cenu. Vzhledem k výjimečnosti a luxusnímu vybavení této nemovitosti se očekává, že by mohla zaujmout pár bohatých zájemců. Na druhou stranu – dům už nabízel i za nižší cenu a nikdo ho nekoupil.

Kromě nabídky domu je tu mnoho dalších lákadel

Florida láká lidi z celého světa svým teplým podnebím, krásnými plážemi a rozmanitou kulturou. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají celoroční slunečné počasí a nekonečné možnosti pro volný čas, včetně golfu, plavání a opalování na pláži.

Přihlášení

My si vás zapamatujeme a můžete číst Dumazahrada.cz bez omezení.
Ještě nemáte účet? Registrujte se
Odemknout anketu
warning_fill
Hlasovat v anketě mohou jen přihlášení uživatelé.

Povede se zpěvákovi konečně prodat jeho dům?

info Hlasování bylo ukončeno.
Jasně, věřím mu. 1
Dost o tom pochybuji. 10
Hlasovalo: 11

Co můžete očekávat, když se rozhodnete přestěhovat

Na Floridě najdete nejen krásné pláže a slunečné počasí, ale také mnoho turistických atrakcí, jako je Walt Disney World Resort, Everglades National Park a Key West. Florida je také domovem mnoha luxusních nemovitostí a nabízí bohatý životní styl pro ty, kteří si to mohou dovolit.

Zdroj: mansionglobal.com, cltampa.com

Související články