Joe Roth

Další nemovitost v Los Angeles je na prodej za troufale vysokou cenu!

Americký producent a režisér Joe Roth, bývalý předseda představenstva společností 20th Century Fox a Walt Disney Studio a zakladatel společnosti Revolution Studios, nabízí svou nádhernou rezidenci prostřednictvím realitní kanceláře za neuvěřitelných...

J. J. Abrams

Hollywoodský magnát Abrams nabízí dům v Los Angeles k prodeji za překvapivě vysokou cenu

Jeden z největších filmových a televizních tvůrců v Hollywoodu J. J. Abrams se rozhodl prodat své luxusní sídlo na prestižní adrese ve čtvrti Pacific Palisades v Los Angeles. Nemovitost je realitní kanceláří nabízena za 21,995 milionů dolarů, což je...

Princ Charles

Princ Charles truchlí ve svém malebném velšském sídle

Charles, princ z Walesu, a jeho manželka Camilla, vévodkyně z Cornwallu, mají svou hlavní rezidenci v londýnském Clarence House, kromě toho však vlastní i řadu dalších nemovitostí, které příležitostně obývají, např. skotský Birkhall, Highgrove House...

Dřevěná stavba roku

Nejkrásnější dřevěné stavby ČR za rok 2021. Podívejte se na ně

Jaké jsou nejkrásnější dřevostavby u nás? Každý rok hledá na tuto otázku odpověď anketa Nadace dřevo pro život. Každý rok nacházíme fantastické dřevěné domy, dětská hřiště, konstrukce... Za rok 2021 už vítěze také známe.

Natalie Portman

Natalie Portman v tichosti prodala dům v Kalifornii a prozatím zůstává v Austrálii

Americká herečka izraelského původu Natalie Portman přesídlila v září loňského roku s manželem Benjaminem Millepiedem a dětmi Alephem a Amalií do australského Sydney.

Larry Ellison

Floridský ráj amerického miliardáře Larryho Ellisona

Americký podnikatel, realitní magnát, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Oracle Larry Ellison svým posledním obchodem pořádně rozčeřil vody realitního trhu na Floridě. Mluví se dokonce o jedné z největších tamních realitních transakcí vůbe...

Tom Green

Tom Green vyměnil bydlení v Hollywoodu za život na cestách

Loňský rok ve znamení koronaviru, karantén a dalších omezení přiměl mnoho lidí k zamyšlení nad tím, jak jim vyhovuje jejich bydlení. Komik, herec a moderátor Tom Green to vyřešil po svém.

Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti: Kdy jste osvobozeni od placení daně z příjmu?

Když prodáte nemovitost, získáte tím příjem, který podléhá zaplacení daně. Z placení daně ale existuje celá řada výjimek. Přinášíme přehled případů, kdy jste od zaplacení daně z příjmu při prodeji nemovitosti osvobozeni.

Maya Rudolph

Celebritami oblíbená nemovitost v Los Angeles opět změnila majitele

Americká herečka a komička Maya Rudolph, známá např. z pořadu Saturday Night Live nebo z filmu Ženy sobě, a její životní partner filmař Paul Thomas Anderson si pořídili krásný dům ve čtvrti Sherman Oaks v Los Angeles, jen přes kopec od rušného Beverl...

Ivan Lendl

Velkolepé sídlo Ivana Lendla je opět k prodeji

Tenisová legenda Ivan Lendl prodává své luxusní sídlo v americkém Connecticutu, vzdálené dvě hodiny cesty od Manhattanu v New Yorku a zhruba stejnou vzdálenost od dalšího amerického velkoměsta Bostonu.

Serena Williams

Serena Williams prodává dům v Beverly Hills

Tenisová hvězda Serena Williams se loni v červenci přestěhovala s manželem Alexisem Ohanianem, zakladatelem sociální sítě Reddit, a tříletou dcerkou Olympií do nově zrekonstruovaného domu v Miami na americké Floridě, a nemovitost v kalifornském Bever...

Jimmy Fallon

Jimmy Fallon prodává velký byt na Manhattanu

Jimmy Fallon, moderátor známé americké The Tonight Show, se rozhodl prodat svůj prostorný družstevní byt v New Yorku na Manhattanu v krásné, historické části města, která je unikátní tím, že její rezidenti mají k dispozici Gramercy Park, jeden ze dvo...

DSR

Hlasujte pro nejlepší dřevěné stavby a vyhrajte dovolenou ve srubu

Hlasujte pro nejlepší dřevěné stavby v anketě Dřevěná stavba roku 2021 a můžete vyhrát třídenní dovolenou ve srubu v podhůří Orlických hor.

John Travolta

John Travolta prodává po smrti své životní lásky dům v Maine

Hollywoodský herec John Travolta, známý z filmů Pomáda, Kdopak to mluví či Pulp Fiction, prodává své sídlo velikosti menšího hotelu v Maine.

Johnny Depp

Najde malebná provensálská vesnička Johnnyho Deppa konečně nového majitele?

Hollywoodský herec Johnny Depp se chystá prodat svou rozlehlou nemovitost v jižní Francii, kterou zakoupil v roce 2001 a poté ji nákladně zrenovoval do současné podoby útulného rodinného sídla.

Energetické štítky

Energetické štítky na spotřebičích se mění. Jak se vyznat v novém značení?

Díky energetickým štítkům na spotřebičích si můžeme vybrat nejúspornější model, a ušetřit tak energii i finanční prostředky. Od března 2021 se však na některých spotřebičích objeví štítky nové, což může být pro kupujícího matoucí. Kategorii A už na n...

Pierre Cardin

Ikonický Bublinový palác na Francouzské riviéře je na prodej!

Nádherné luxusní sídlo zemřelého návrháře Pierra Cardina je nyní na prodej za 350 milionů eur. Opravdu vysoká částka i v kategorii luxusních evropských domů, nicméně originální sídlo za ni zřejmě stojí.

Střechy Praha

Únorový veletrh STŘECHY PRAHA letos z pohodlí vašeho domova

Jak opravit střechu a fasádu? Jak zamezit tepelným ztrátám domu? Jak využít střechu a energii ze slunce? Navštivte veletrh Střechy Praha 2021 ONLINE a zeptejte se naživo odborníků! Vstup ZDARMA.

Dědické řízení

Jak se oceňuje nemovitost v dědickém řízení

Úmrtí blízké osoby otevírá jedno z nejtěžších období v životě. Vedle smutku však pozůstalí musí řešit i praktické záležitosti s úmrtím spojené. Stávají se totiž účastníky dědického řízení, v rámci kterého se řeší pozůstalost.

Kevin James

Kevin James se stěhuje do nového domu na pláži na Floridě

Americký komik, herec, scenárista a producent Kevin James si před pár dny pořídil kompletně zrenovovanou rezidenci na floridské Delray Beach, vzdálené jen třicet kilometrů jižně od Palm Beach a necelých sto kilometrů severně od Miami.

Matthew Perry

Matthew Perry konečně našel kupce pro svůj dům v Malibu

Oblíbený představitel Chandlera z úspěšného televizního seriálu Přátelé v lednu prodal za 13,1 milionu dolarů svůj nádherný dům na pláži v kalifornském Malibu. Realitní kancelář přitom nabízela nemovitost již od srpna loňského roku.