Designové zarážky na knihy do interiéru

Scene Collection: Designové zarážky na knihy do interiéru

I když je důležité, pro jakou výmalbu či nábytek se při zařizování svého domova rozhodnete, o charakteru prostoru toho vypoví nejvíc dekorace a doplňky, které mohou vytvořit příjemnou atmosféru. Mezi takové doplňky patří třeba i zarážky na knihy.

Veletrh se starožitnostmi - inspirace vonící historií

Na pražské Novoměstské radnici vás od čtvrtka 21. do neděle 24. dubna čeká jarní prodejní veletrh starožitností. Co všechno na něm můžete obdivovat?

Recenze čtyř zajímavých knih pro zahradu

Je jaro, musíme začít hledat rozumy, které nám pomůžou zvýšit úrodu, zahnat choroby a malé breberky nebo prostě jen poznat, co že to na tom záhonku vyrostlo.

Ain Dubai, Dubaj

5 největších vyhlídkových kol světa

Mezi časté turistické cíle a dominanty měst patří vyhlídková kola. Kolik měří ta největší na světě a kde se nachází? 

Hypotéka

Hypotéka 2022: V čem se zpřísnily podmínky?

Zájem o hypotéky je stále velký, a to i přesto, že ceny nemovitostí a úrokové sazby neustále stoupají. Víte, jaké změny a zpřísnění u hypoték vás letos čekají?

Milla Jovovich prodává dům

Dům se sedmi ložnicemi po slavné herečce za 300 milionů korun

Herečka Milla Jovovich prodává svůj krásný dům s 5 prostornými ložnicemi a 9,5 koupelnami. V areálu se nachází také samostatně stojící penzion s dalšími 2 ložnicemi, venkovní posilovna, garáž, domácí kino, venkovní krb, ohniště a bazén.

Stromy v misce. Kde můžete vidět jedinečné bonsaje?

Milovníci zeleně si dávají příští týden dostaveníčko v duchovním srdci Moravy, kde se pořádá květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc 2022. Její součástí bude i expozice bonsají, které jsou stoprocentně starší než vy.

Všude se něco děje. Kam vyrazit o Velikonocích?

Dnes začíná prodloužený víkend, který můžete strávit na mnoha místech naší země. Vyberte si, kam zamíříte, abyste se pobavili, odpočinuli si a také se dozvěděli něco zajímavého.

Lampy

Motýlí lampy v elegantním francouzském designu

Hledáte nové osvětlení do svého interiéru? Pak se inspirujte francouzskými kovovými lampami Papillon od designérky Elise Fouin. Ty vypadají jako zvedající se motýlí křídla. A jsou nejen v trendy černé, ale také bílé, zlaté a modré barvě.

Nejdelší visutý most na světě se otevře v květnu. A bude u nás!

Kvůli dalšímu technickému unikátu už nemusíte cestovat do ciziny. Nejdelší visutý most pro pěší už stojí v resortu Dolní Morava a ve druhé polovině května se po něm projdou první návštěvníci.

Ochutnejte Velikonoce jinak

Koleda o Velikonocích probíhá tradičně. Pomlázka – koleda – vajíčka a k tomu štamprle. Co takhle letos zkusit něco méně tradičního, než se do panáku dává každý rok?

Máte přebytečné 2 miliardy? Kupte si krásné sídlo herce Marka Wahlberga

Máte přebytečné 2 miliardy? Kupte si krásné sídlo herce Marka Wahlberga

Herec Mark Wahlberg prodává luxusní sídlo, které bylo pro něj a jeho rodinu postaveno na zákazku. V areálu se nachází bazén, fontána, samostatný penzion nebo sportovní hřiště. Nechybí ani vinný sklípek, posilovna, skatepark nebo kino s posezením až p...

Věž Nakagin

Věz Nakagin půjde k zemi 12. dubna

Legendární, unikátní, architektonicky cenná, a přesto nepotřebná. Taková je věž Nakagin Capsule Tower. Je rozhodnuto, že k zemi půjde 12. dubna.

Kostel blahoslavené Marie Restituty

Kostely nabízí putování do nitra duše

Církevní stavby nejsou jen pro věřící, zklidnění a zastavení spojené s obdivováním jejich tiché krásy se nabízí všem. Kde můžete spolehlivě nasytit svou duši?

Na výstavě uvidíte také šachy Ferdinanda Peroutky (v ruce je drží ředitel památníku).

Výstava v Památníku Karla Čapka nabádá: važme si přátelství

Nová výstava v Památníku Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše je pro dnešní dobu více než symbolická. Jmenuje se V nouzi poznáš přítele a dokládá, jak si známé tváře z okruhu slavného spisovatele navzájem pomáhaly a podporovaly se v těžkých časech.

Gullfoss, Island

7 nejkrásnějších vodopádů světa

Za krásnými vodopády jsou lidé schopni přeletět i přes půl světa. My vám dnes přinášíme přehled těch nejúžasnějších. 

pronájem

Příjem z pronájmu nemovitosti: Jaké jsou výhody?

Pronájem nemovitosti každý vnímá jinak – pro někoho jde o zajímavý způsob, jak si přivydělat. Jiní jej vidí jako příležitost, jak se zajistit na penzi. Víte ale, jaké jsou skutečné výhody příjmu z pronájmu nemovitosti?

Nové honosné sídlo Robbieho Williamse

Nové honosné sídlo Robbieho Williamse za miliardu korun

Zpěvák Robbie Williams zaplatil 49,5 milionu dolarů za honosné sídlo v Los Angeles. Dům se rozkládá na ploše 1758 metrů čtverečních a k hlavní budově náleží ještě dva malé penziony. 

Tepelné čerpadlo

Na tepelné čerpadlo dá stát o 50 000 korun víc

Abychom nebyli tolik závislí na ruské ropě a plynu, musíme se snažit co nejrychleji přejít na jiné zdroje vytápění. A tak stát navýší dotace na tepelné čerpadlo o 50 000 korun.

Zámek Loučeň, tisové bludiště

Bludiště a labyrinty za deště, a i když je hezky

Aprílové počasí je nestálé, proto jsme další tipy na výlety vybrali do míst, kde se schováte, když prší, a jakmile bude nebe bez mráčků, můžete vyrazit ven. 

V Praze vzniká největší retro muzeum. Otevírá v květnu

V nové Retro muzeum Praha se aktuálně proměňuje nejvyšší patro legendárního obchodního domu Kotva, které se zaměří na design, trendy a život 70. a 80. let v naší zemi. Půjde o největší muzeum svého druhu v České republice.