Austin Russell, zakladatel a generální ředitel technologické společnosti Luminar, koupil dům za 1,8 miliardy korun v nejluxusnější čtvrti v Los Angeles. Hned vedle stojí rezidence Toma Hankse a Rity Wilsonové.

Megalomanské sídlo s dechberoucím výhledem na Tichý oceán a hory má rozlohu 6 tisíc metrů čtverečních. V domě se nachází 6 ložnic a neuvěřitelných 18 koupelen. Nemovitost je vybavena profesionální kuchyní, divadlem, venkovním i vnitřním kinem, jídelnou, posilovnou, zenovou zahradou, lázněmi, střešní terasou s infinity bazénem a jacuzzi a dokonce i balistickým trezorem.

Zenové zahrady s lázněmi a wellness Zenové zahrady s lázněmi a wellness Autor: Profimedia

Špičkové technologie jsou na každém kroku. Hlavní apartmá v patře je asi nejdivočejším prostorem domu. I James Bond by byl ohromen skenerem sítnice, který umožňuje přístup do ložnice. V té se nachází jedinečná zatahovací střecha, která slouží k magickému výhledu na hvězdnou oblohu při usínání. Pro chladnější noci je součástí stropu také vlastní projekční plátno, které obyvatelům postele promítá filmy.

Ložnice se zatahovací střechou Ložnice se zatahovací střechou Autor: Profimedia

Venku se nachází zakřivená stěna za 44 milionů korun, která vyrůstá přímo z infinity bazénu. K dispozici je také wellness centrum s kapacitou 12 osob připravené na večírky, několik kabinek, venkovní lodžie s dostatkem prostoru pro zábavu a saunová místnost s výhledem na okolní hory.

Zakřivená střecha stála 44 milionů korun Zakřivená střecha stála 44 milionů korun Autor: Profimedia

K dalšímu vybavení patří nejmodernější inteligentní domácí a bezpečnostní systémy, plně zásobený vinný sklípek a garáž s točnou pro auta, která slouží také jako taneční parket.

Čtěte také

Elegantní řešení, jak propojit ostrůvek s deskou nahrazující jídelní stůl.

Čtěte také

Podívejte se na krásné interiéry a odpočiňte si od Vánoc