Každou noc se nám zdá několik snů, které mohou být dlouhé jen několik minut. Po probuzení však máme pocit, jako bychom v nich strávili celou noc. Podle odborníků jsou sny založené na našich osobnostech a hodnotách. I když jsou sny mnohdy velmi příjemné, některé se nevyplatí ignorovat. Podívejte se, které to jsou.

Zdroj: Youtube

Co znamená, když ve snu padáte?

Pokud ve snu spadnete z velké výšky a ovládá vás strach, máte nejspíš v životě problémy nebo jste v bdělém stavu něco neudělali. Pád značí nejistotu a úzkost. Nebojte se, o pádu nesníte sami. Jedná se o velmi běžný sen.

Je létání opravdu osvobozující?

Létat s ptáky, vznášet se nebo shlížet na svět z oblak je povznášející – pokud se tedy nebojíte výšek. Jedná se o jeden ze snů se dvěma různými vysvětleními. Pokud na něj hledíme z pozitivní stránky, značí svobodu a nezávislost a připravenost přijmout změny. Z druhé strany však může znamenat nespokojenost s aktuálním nastavením života a únik z reality.

Tyto příjemné sny mohou značit problémy

Výklad podvádění svého partnera ve snu patří mezi ty obtížněji vysvětlitelné. Záleží totiž na tom, kdo koho a s kým podvádí. A obvykle se do snu vkrade celebrita. Neznamenají však, že je ve vašem opravdovém životě a vztahu nevěra.

Podvádíte svého partnera vy? Pak nejspíš sníte o vlastnostech a hodnotách, které vašemu partnerovi chybí a které chcete, aby měl. Značit mohou také nedůvěru k partnerovi a nefungující komunikaci ve vztahu.

Nebuďte bezzubí vůči tomuto snu

Občas vám ve snu zuby vypadávají z úst, drolí se v ústech nebo hnijí. Zdají se i vám takové sny? Pak se obáváte stárnutí a ztráty mládí nebo máte problémy s přijetím svého vzhledu. Zuby ve snu totiž představují sílu a mládí a naši prezentaci na veřejnosti. A značí problémy s komunikací a projevem před ostatními.

A o čem sníte nejčastěji vy?

Zdroje: verywellmind.com, dreams.co.uk, simplypsychology.org