Poprvé se luxusní sídlo Marka Wahlberga objevilo na trhu s ambiciózní nabídkou 87,5 milionu dolarů na začátku roku 2022. O koupi však nikdo neměl zájem, a tak byl interiér domu upraven, nový agent znovu a lépe nafotil fotografie a cena se snížila na cenu 79,5 milionu dolarů. To je o neuvěřitelných 8 milionů dolarů méně, než hollywoodský herec a producent původně chtěl. Nemovitost se označuje jako sedmý největší dům v současné době na trhu v okrese Los Angeles. 

Nemovitost je ukrytá za branami a chráněná důmyslným bezpečnostním systémem. Sídlo vypadá jako zámek a na pozemku o rozloze 6 akrů jsou rozprostřené další stavby. Hlavní sídlo disponuje 12 ložnicemi a 20 koupelnami. Mezi největší skvosty patří kino, zrcadlová posilovna a vinný sklípek s degustační místností.

Čtěte také

Nejdražší dům v USA

Čtěte také

Nejdražší dům USA je na prodej. Ložnici má větší než české luxusní domy

Při vchodu do hlavního sídla vás přivítá velkolepé foyer obložené bílým vápencem, za které by se nemusel stydět ani Ludvík XIV. Z foyer se vchází do obývacího pokoje, jídelny a do útulné knihovny obložené dřevem. Rodinný pokoj s krbem, balkonem a dvěma šatnami je propojen s kuchyní vybavenou dvěma ostrůvky.

K tomu všemu patří upravené zahrady, pětijamkové golfové hřiště, tenisový kurt s vyhlídkovou plošinou, bazén s vodopády, skatepark a dům pro hosty. V sousedství má své luxusní obydlí i zpěvačka Adele.

Zdroj: profimedia.cz, dirt.com

Čtěte také

Čtěte také

Sochařina starých italských mistrů. Kde jsou k vidění originální práce?