Podívejte se na vybavení této exkluzivní nemovitosti a na to, co může nabídnout okolí tohoto domu.

Kanadská modelka Winnie Harlow, známá svojí účastí na módních molech, nedávno ohlásila prodej svého domu v Tarzaně, čtvrti Los Angeles, za více než 3,6 milionu dolarů. Tato elegantní nemovitost, která se stala jejím domovem v roce 2020, nabízí nejen okouzlující architekturu, ale také vybavení pro život plný pohodlí a luxusu.

Zdroj: Youtube

Více než jen modelka

Winnie Harlow není jen tváří módních kampaní; je také vášnivou zastánkyní povědomí o vitiligu, kůži postiženou onemocněním, kdy kůže ztrácí svoji „zdravou“ barvu. Její cesta k úspěchu byla plná odvahy a odhodlání, a nyní, jako majitelka tohoto ohromujícího domu, se o něj chce podělit s někým dalším. 

Pohodlí a luxus v každém detailu

Modelčin dům v Tarzaně není jen obyčejným domem; je to útočiště plné pohodlí a luxusu. S pěti ložnicemi a šesti koupelnami poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek. Mezi speciální vybavení patří elegantní bar, vinný sklep a soukromý balkón, který vám umožní užívat si krásných výhledů na okolní krajinu.

Moderní a elegantní design

Moderní architektura domu vyzařuje příjemnou atmosféru. Otevřené půdorysy a prosklené stěny umožňují, aby se do prostoru dostalo maximum světla. A vytváří tak prostorný a vzdušný interiér. Dubové podlahy, kazetové stropy a luxusní svítidla dodávají domu jedinečný šarm a styl.

Zdroj: realtor.com, sfgate.com, architecturaldigest.com

Související články