Pitíčka

Několik nápadů na dobré pití

Máte chuť na nějaké dobré pití? Máme tu pár receptů a nápadů, které by vám mohly chutnat.

vodovodní kohoutek

Základní opravy: Kapající kohoutek

Někoho našimi návody urazíme, jinému pomůžeme. Zdánlivě jednoduché domácí opravy totiž nezvládá každý. Takže začneme opravou vodovodního kohoutku.

Švestkový koláč

Voňavý švestkový koláč, jehož základ poslouží pro jakékoliv ovoce

Sklizeň ovoce je v plném proudu a někdy pro ně již obtížně hledáme uplatnění. Přinášíme proto recept na vynikající švestkový koláč, přičemž jeho základ lze použít prakticky na jakoukoliv ovocnou úrodu. Je rychlý, levný a chutná skvěle.

Časopis Kuchyně.cz dubnové číslo

Pochutnejte si a zhubněte: Zkuste grilovaný sýr

Velikonoce jsou za námi, sezona grilování, ale i plavek před námi. Jak jste na tom s linií? Možná jste usoudili, že by to přece jen nějaké to kilo chtělo odložit. Naše rada zní: Spojte příjemné s užitečným a zkuste dietní kuchyni trochu jinak.

Úsporná domácnost

Ekonomická domácnost zlepší rodinný rozpočet

Stále se zvyšující ceny nás nutí čím dál pozorněji sledovat náklady domácnosti. Zatímco jsme kapající kohoutek nechali opravit zejména proto, že nám zvuk vody lezl na nervy, dnes vodu zastavíme ze zcela jiného důvodu.

Jarní úklid

Tipy na jarní úklid bez chemie

Další tipy na čistotu snadno a rychle se týkají chladničky, myčky na nádobí, poradíme vám také, jak vyrobit tekuté mýdlo na praní. Mezi tři mušketýry čistoty patří sůl, soda, ocet, a čtvrtý citron.

Velikonoční věnec

Velikonoční dekorace pro šikovné ruce

Vyrobte si vlastní výzdobu velikonočního stolu. Postup je jednoduchý a efekt bude ohromný!