Carlos Santana

Legendární hudebník Carlos Santana prodává svůj harmonický dům v Tiburonu v Kalifornii za 5,7 milionu dolarů

Sídlo nacházející se severně od San Franciska v okrese Marin a nabízející nádherný výhled na most Golden Gate Bridge a panorama San Franciska bude mít nového majitele. Podívejte se s námi, kde slavný zpěvák téměř dvacet let žil.

Kate Beckinsale

Herečka Kate Beckinsale prodává svůj elegantní dům v Brentwoodu za 4 miliony dolarů!

Půvabná herečka se rozhodla po patnácti letech odstěhovat z Brentwoodu a na trhu se objevil její krásný stylový dům v Brentwoodu v Los Angeles. Částka, kterou za něj požaduje, je velmi rozumná na tamní poměry, takže nový majitel se jistě brzy najde....

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey prodává své dřevěné sídlo na ostrově Orcas za 14 milionů dolarů

Jedna z nejuznávanějších amerických televizních osobností, mediální magnátka Oprah Winfrey, se zbavuje jedné ze svých nemovitostí, nádherné rezidence na ostrově Orcas ve státě Washington na severozápadě Pacifiku.

Moderní interiér

Jak připravit byt k prodeji: generální úklid nestačí

Prezentace a první dojem jsou základem úspěchu obchodního jednání, a protože i prodej nemovitosti je vlastně obchodem, platí to zde taktéž. Zájemce o byt bude při prohlížení inzerátů hledět nejen na cenu a lokalitu, ale také na úvodní fotografii. Kli...

Anthony Kiedis

Frontman Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis prodal své sídlo na Havaji!

Klidný, přímo na objednávku postavený dům na pláži poblíž zátoky Hanalei Bay na havajském ostrově Kauai má nového majitele. Anthony Kiedis sídlo prodal za 10 milionů dolarů!

Matt Reeves

Režisér „Batmana“ Matt Reeves zakoupil krásné sídlo v Grand Old Pasadena Mansion

Bylo postaveno před více než stoletím – již v roce 1914, v době, kdy americkým prezidentem byl Woodrow Wilson – a podle daňové evidence je toto honosné a stylové sídlo v zásadě již v Pasadeně, což je místo plné architektonických pokladů.

Pascal Soriot

Šéf AstraZenecy Pascal Soriot si kupuje dům v australském Mosmanu za 8 milionů dolarů!

Výkonný ředitel nadnárodní společnosti rozšířil své portfolio nemovitostí díky koupi „víkendového“ sídla v australském Mosmanu, což je bohaté přístavní předměstí náležející k Sydney.

Antonio Banderas

Legenda Hollywoodu Antonio Banderas opouští svůj domov v Surrey, který si koupil v roce 2015!

Slavný představitel Zorra se vrací ke svým španělským kořenům a rozhodl se usadit v Malaze, kde má nejen sídlo, ale kde také zakoupil pozemek, na němž vybudoval divadlo. Proto se také rozhodl prodat svůj prosklený dům v Surrey ve Velké Británii, a to...

Charl Schwartzel

Golfista Charl Schwartzel právě prodal své luxusní sídlo v Palm Beach za více než 9 milionů dolarů!

Jihoafrický rodák a profesionální golfista Charl Schwartzel před pěti dny získal 9,85 milionů dolarů z prodeje svého sídla v Palm Beach Gardens.

Chata v přírodě

Chaty jdou na dračku. Na co dát při koupi pozor?

Loňská karanténa nám ukázala, jak výhodné je vlastnit kousek zahrady, kde se dají trávit slunné dny, když nemůžeme nikam jinam. Důsledek na sebe nenechal dlouho čekat, a lidé skupují rekreační objekty jako diví. Leckdy i bez rozmyslu.

Novak Djokovic

Nahlédněte do luxusního příbytku tenisty Novaka Djokoviće na Miami Beach, který se právě prodal za 6 milionů dolarů

Pro světového tenisového hráče Novaka Djokoviće to finančně vůbec nebyl špatný měsíc. Na Roland Garros si připsal 19. grandslamový titul, za svůj druhý titul na French Open si teď připsal téměř 1,7 milionu dolarů a na závěr se mu podařilo za 6 milion...

Pes v autě

Berete psa na dovolenou? Odbornice radí, jak ho bezpečně vozit autem

Domácí mazlíčci jsou pro většinu z nás členy rodiny, a tak s námi jezdí nejen na chalupy, ale klidně i do kempů a penzionů. Cesta autem však pro ně může být traumatizující i nebezpečná. Jak si s jejich převozem poradit a na co dát pozor v parných dne...

LOL Surprise

Nuda mezi panenkami? Ani náhodou!

„Hodné holky si hrají s panenkami“… Taky jste to určitě slyšeli a vnímáte to jako danou premisu? Vyvedeme vás z omylu, protože tohle už dnes neplatí a s panenkami si hrají jak hodné holky, tak holky-divošky…

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo se rozhodl prodat svůj byt v newyorském Trump Tower, a to i se ztrátou 10 milionů dolarů!

Fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo prodává luxusní byt za částku 7,75 milionu dolarů, což není ani polovina z ceny, kterou za byt zaplatil před šesti lety. Co se stalo?

Chris Pine

Chris Pine koupil krásný, a přesto nenápadný bungalov v Los Angeles

Nenápadný dům ze 40. let 20. století ve čtvrti Valley Village - v předměstském údolí San Fernando v L. A. - byl prodán za téměř 1,4 milionu dolarů herci Chrisovi Pineovi.

Julianne Moore

Julianne Moore prodala svůj půvabný domek v Montauku

Oscarová hvězda a stále elegantní a půvabná herečka Julianne Moore prodala svou nemovitost ležící v Montauku ve státě New York, a to za cenu 2,85 milionu dolarů. Před 14 lety tentýž domek kupovala ani ne za polovinu, za „pouhých“ 1,07 milionu dolarů!

Plyn

I plyn může být zelený

Mnoho domácností používá doma plyn. Jenže plyn je z drtivé většiny produktem z fosilních ložisek. Jak ekologicky topit plynem? Existují bioverze základních plynů.

Leonardo DiCaprio

Kdo bude bydlet v novém domě Leonarda DiCapria?

Není to první nemovitost, kterou si populární herec zakoupil ve čtvrti Los Feliz. Otázkou ovšem je, zda ji bude obývat on, nebo někdo jiný z jeho rozvětvené rodiny.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone doufá, že prodá svůj dům v Beverly Hills za 85 milionů dolarů!

Americký herec Sylvester Stallone, představitel boxera Rockyho a válečného veterána Ramba, se rozhodl využít žhavého realitního trhu a prodat svou luxusní nemovitost v Los Angeles. Jde už o druhý pokus v poslední době.

Joe Roth

Další nemovitost v Los Angeles je na prodej za troufale vysokou cenu!

Americký producent a režisér Joe Roth, bývalý předseda představenstva společností 20th Century Fox a Walt Disney Studio a zakladatel společnosti Revolution Studios, nabízí svou nádhernou rezidenci prostřednictvím realitní kanceláře za neuvěřitelných...

J. J. Abrams

Hollywoodský magnát Abrams nabízí dům v Los Angeles k prodeji za překvapivě vysokou cenu

Jeden z největších filmových a televizních tvůrců v Hollywoodu J. J. Abrams se rozhodl prodat své luxusní sídlo na prestižní adrese ve čtvrti Pacific Palisades v Los Angeles. Nemovitost je realitní kanceláří nabízena za 21,995 milionů dolarů, což je...